Jmenuji se Jan Šebek. Narodil jsem se v roce 1982 a žiji v Unhošti, malém městě nedaleko Prahy.

Grafickému designu, fotografování a reklamnímu průmyslu všeobecně se věnuji již 15 let.

V průběhu vývoje mé profesní kariéry jsem se setkal s mnoha klienty. Jak s malými lokálními podnikateli, tak i velkými nadnárodními společnostmi.

Svou kariéru jsem začal v malé reklamní firmě jako grafik, obsluha plotteru a instalační technik v jedné osobě. Tato práce mě naučila mnoho. Nejen to jak vlastně reklama vzniká a jaké je technické zázemí reklamního průmyslu. Naučila mě si hlavně vážit poctivé manuální práce, řemesla. Sám jsem se účastnil všemožných instalací a práce v terénu.

Později jsem se začal hlouběji zaměřovat na grafiku a design. Zároveň jsem v roce 2006 absolvoval roční rekvalifikační kurz digitální fotografie. Můj koníček fotografování tak dostal nový rozměr.

V roce 2007 mě má profese zavála do jedné z větších pražských reklamních agentur, kde jsem nastoupil jako grafik. Naplno jsem se začal soustředit na grafický design. V průběhu let a za pomoci mnoha lidí od kterých jsem mohl čerpat zkušenosti a inspiraci jsem se vypracoval na pozici Art Directora a Studio managera.

Na této pozici jsem pracoval pro významné klienty. Například ADIDAS, Reebok, Dr.Max, Jan Becher Pernod Ricard, Camel, Bayer, Zentiva, NIVEA, Vitana, a mnoho dalších.

Proč si mě vybrat?
- komplexní řešení reklamy od A do Z
- navrhuji a zpracovávám materiály jak tištěné,
  tak i digitální média
- dodržuji dohodnuté termíny
- dobrý poměr cena/výkon, kvalita/rychlost
- osobní přístup ke každému klientovi
- mnohaleté zkušenosti a přehled v oboru
- svou práci mám rád